O Elza-ski

Lyžařský areál ElzaSki se nachází v těsné blízkosti (2 km) od velkého lyžařského střediska Klínovec v Krušných horách, sousedí s německým Oberwiesenthalem a leží v nadmořské výšce 900m.

Nabídnout Vám můžeme 2 lyžařské vleky - POMA a TLV - 3 sjezdovky na rozlehlém kopci v Loučné pod Klínovcem (nad Obecním úřadem). Všechny sjezdovky v areálu jsou vybaveny systémem umělého zasněžování a jsou denně upravovány. Velký vlek měří 480m a malý vlek 280m.

V lyžařském areálu Loučná najdou příjemné prostředí a zázemí především rodiny s malými i většími dětmi, začínající lyžaři i středně pokročilý a lyžařské výcviky škol. Lyžařské výcviky škol mohou využít slevu na celodenní permanentku nebo slevu dle časového využití. Děti do 10-ti let mají zvýhodněné jízdné.

K dispozici Vám je bufet, parkoviště, lékárna a zdravotní středisko nebo ubytování v místních penzionech včetně stravování.

Nabídnout Vám můžeme i celosezónní permanentky, ale také vícedenní, polodenní permanentky a nebo jednotlivé jízdy - bodovky.
více informací a kompletní přehled o cenách naleznete v sekci ceník.